Olen inimese kehaga tegelenud terve elu. Alustasin juba päris väiksena erinevate treeningutega, millele järgnes viisteist aastat balletti Fouette balletikoolis, sealhulgas aasta stipendiumiga New Yorgis Joffrey balletikoolis, lisaks enesetäiendamine erinevates õpitubades. Olen tantsinud solistina Eesti lavadel, aga ka mujal maailmas.
Aegapidi kasvas soov aru saada, kuidas meie keha toimib, kuidas vigastused ja traumad meie keha mõjutavad ja kuidas neist üle saada. Peamine küsimus aga on, kuidas tunda end oma kehas hästi. Need mõtted viisid mind pilateseni ja nii suundusingi 2007 Torontosse Stott Pilatese tehnikat õppima. Kogenud õpetajate käe all treenides ja harjutades õppisin tundma inimese keha ja anatoomiat.

See on olnud väga huvitav teekond, millel ei paista lõppu olevat – enesetäiendamine selliste üleilmselt tunnustatud õpetajate juures nagu Madeline Black, Deborah Lessen, Fiona McIntosh, Allie Greene, Michale King, Alan Herdman, Moira Merrithew, Tom Waldron on olnud ja on endiselt selle protsessi üks osa.